HerenDames
vrije slagvrije slag
250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag 250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag
250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag 250mseriesMin 3-InschrijflijstUitslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
1000mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 1000mseriesvsjmInschrijflijstUitslag
1000mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 1000mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
4800mseriesSen.InschrijflijstUitslag 4800mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
500mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 500mseriesMin 5-InschrijflijstUitslag
500mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 500mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
500mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 500mseriesJun 1-3InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
1000mseriesSenInschrijflijstUitslag 1000mseries19 +InschrijflijstUitslag
2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag 2000mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
9.Alle500m ploegentijdrace 4pseries12:3012 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
45.Alle4 x 250m vrije slagseries16:0012 jaar en ouderInschrijflijst.........
1 - 47e Ganzetrek - 7-9-2019 - 11:15
1.Jongens1000m vrije slagseries11:15Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
2.Meisjes1000m vrije slagseries11:20JuniorenInschrijflijstUitslag
3.Heren1000m vrije slagseries11:45SeniorenInschrijflijstUitslag
4.Dames1000m vrije slagseries11:5019 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
5.Jongens250m vrije slagseries12:10Minioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
6.Meisjes250m vrije slagseries12:15Minioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
9.Alle500m ploegentijdrace 4pseries12:3012 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
10.Jongens500m vrije slagseries13:00Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
11.Meisjes500m vrije slagseries13:05Minioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
12.Jongens500m schoolslagseries13:15Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
13.Meisjes500m schoolslagseries13:20JuniorenInschrijflijstUitslag
14.Heren1000m schoolslagseries13:50SeniorenInschrijflijstUitslag
15.Dames1000m schoolslagseries13:5519 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
Prijsuitreikingen
16.Heren2000m vrije slagseries14:40Senioren OpenInschrijflijstUitslag
17.Dames2000m vrije slagseries14:45Senioren OpenInschrijflijstUitslag
18.Heren2000m schoolslagseries15:20Senioren OpenInschrijflijstUitslag
19.Dames2000m schoolslagseries15:25Senioren OpenInschrijflijstUitslag
20.Jongens500m schoolslagseries15:35Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
21.Meisjes500m schoolslagseries15:40Minioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
2 - 48e Kanaalrace - 8-9-2019 - 11:00
23.Heren4800m vrije slagseries11:00Senioren OpenInschrijflijstUitslag
24.Dames4800m vrije slagseries11:05Senioren OpenInschrijflijstUitslag
25.Heren1000m vrije slagseries11:15SeniorenInschrijflijstUitslag
26.Dames1000m vrije slagseries11:2019 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
27.Jongens1000m vrije slagseries11:30Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
28.Meisjes1000m vrije slagseries11:35JuniorenInschrijflijstUitslag
Aankomst deelnemers 5000m
29.Jongens250m vrije slagseries12:20Minioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
30.Meisjes250m vrije slagseries12:20Minioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
31.Jongens500m vrije slagseries12:30Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
32.Meisjes500m vrije slagseries12:35Minioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
33.Heren1000m schoolslagseries12:40SeniorenInschrijflijstUitslag
34.Dames1000m schoolslagseries12:5019 jaar en ouderInschrijflijstUitslag
Doorlating scheepvaart en prijsuitreikingen
37.Jongens500m schoolslagseries14:00Junioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
38.Meisjes500m schoolslagseries14:05JuniorenInschrijflijstUitslag
39.Jongens500m schoolslagseries14:15Minioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
40.Meisjes500m schoolslagseries14:20Minioren 5 en laterInschrijflijstUitslag
41.Heren2000m vrije slagseries14:30Senioren OpenInschrijflijstUitslag
42.Dames2000m vrije slagseries14:35Senioren OpenInschrijflijstUitslag
43.Heren2000m schoolslagseries14:45Senioren OpenInschrijflijstUitslag
44.Dames2000m schoolslagseries14:50Senioren OpenInschrijflijstUitslag
45.Alle4 x 250m vrije slagseries16:0012 jaar en ouderInschrijflijst.........